sklep żółty cesarz

głodówka

kontakt
jeden krok wstecz  
na początek

APEL POLSKIEJ LIGI OCHRONY ZWIERZĄT

Apelujemy aby podczas mrozów nie pozostawiać zwierząt na zewnątrz budynków.

APEL POLSKIEJ LIGI OCHRONY ZWIERZĄT
Apelujemy!
Podczas zbliżających się mrozów nie pozostawiajmy zwierząt na zewnątrz budynków, szczególnie dotyczy to zwierząt starych i chorych!
Apelujemy!
Zwierzęta gospodarskie nie powinny być pozostawiane na polu lecz w budynkach gospodarczych.
Budy psów należy wypełnić słomą, a pies powinien otrzymać ciepłą strawę przynajmniej raz dziennie. Szczególnie dotyczy to psów na uwięzi. Metalowe łańcuchy nie mogą być zakładane bezpośrednio na szyję bez skórzanej obroży.
Psy ras nieprzystosowanych do niskich temperatur i szczeniaki nie mogą długo przebywać na zewnątrz, a na noc należy je bezwzględnie zabrać do domów lub ocieplonych pomieszczeń gospodarczych.
Pamiętajmy, że koty nie są przystosowane do mrozów i w tak niskich temperaturach giną. Nie pozostawiajmy ich na zewnątrz!
Dokarmiajmy dzikie ptaki w mieście, parkach i na terenach wiejskich!

Bądźmy ludźmi!

Prezes PLOZ Liza Kodym-Flanagan
tel.kom. 0-510 771 728
Warszawa, dnia 20 stycznia 2006 r.


Autor:

tematy pokrewne:

>>>> Nabici w peta   - Woda pitna nie tylko nie powinna zawierać zanieczyszczeń, ale także powinna dostarczać niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników mineralnych....
nr 41 kwiecień / 1998


Znaleziono 1 artykuł związany z tematem Wydarzenia, Apele.
- [ do^góry ] - [ spis działów ] - [ antykariera ] - [ ekologia ] - [ kosmetyki ] - [ kultura ] - [ lekarze ] - [ medycyna ] - [ nieznane ] - [ rośliny ] - [ rozmowy ] - [ wegetarianizm ] - [ odżywianie ] - [ wegetarianie ] - [ zwierzęta ] -