sklep żółty cesarz

głodówka

kontakt
jeden krok wstecz  
na początek

Podpisz MORATORIUM na GMO

Polska to trzeci kraj (wcześniej Grecja i Austria), którego wszystkie regiony/województwa zadeklarowały się jako wolne od GMO.

Polska to trzeci kraj (wcześniej Grecja i Austria), którego wszystkie regiony/województwa zadeklarowały się jako wolne od GMO.
Sejmik Województwa Świętokrzyskiego, jako ostatni, podpisał stanowisko dotyczące produkcji rolnej wolnej od organizmów genetycznie zmodyfikowanych, w którym stwierdza, że: "...podobnie jak inne regiony w kraju i w Europie, opowiada się za utworzeniem w województwie świętokrzyskim strefy wolnej od uprawa organizmów zmodyfikowanych genetycznie..." GMO

Niestety decyzje regionów/sejmików nie są respektowane ani przez Rząd RP ani przez UE.

DOMAGAJMY SIĘ OD RZĄDU PODJĘCIA KONKRETNYCH KROKÓW I SPEŁNIENIA ZŁOŻONYCH OBIETNIC O UTWORZENIU Z POLSKI STREFY WOLNEJ OD GMO!!!

ICPPC od kilku miesięcy promuje ideę wprowadzenia MORATORIUM na GMO w Polsce i całej UE - http://icppc.pl/pl/gmo/index.php?id=56. Swoje poparcie dla tej idei wyraziło ponad 200 organizacji i osób publicznych oraz setki osób prywatnych.

Podczas międzynarodowej konferencji 'SOLIDARNE NIE DLA GMO', która odbyła się 24 lutego w Krakowie wiodący przedstawiciele ruchu 'Europa Wolna od GMO' podpisali DEKLARACJĘ KRAKOWSKĄ żądając Europy Wolnej od GMO. (Treść wykładów będzie dostępna na stronie www.gmo.icppc.pl )

Podpisz MORATORIUM http://icppc.pl/pl/gmo/index.php?id=56

ICPPC - International Coalition to Protect the Polish Countryside,
Miedzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl,
www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl


Autor: ICPPC - International Coalition to Protect the Pol

tematy pokrewne:

>>>> Nabici w peta   - Woda pitna nie tylko nie powinna zawierać zanieczyszczeń, ale także powinna dostarczać niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników mineralnych....
nr 41 kwiecień / 1998


Znaleziono 1 artykuł związany z tematem Wydarzenia, Apele.
- [ do^góry ] - [ spis działów ] - [ antykariera ] - [ ekologia ] - [ kosmetyki ] - [ kultura ] - [ lekarze ] - [ medycyna ] - [ nieznane ] - [ rośliny ] - [ rozmowy ] - [ wegetarianizm ] - [ odżywianie ] - [ wegetarianie ] - [ zwierzęta ] -